9 dubna, 2024
Publikoval
koncertservis

Vítejte na Koncertservis blogu!

Jsme opravdu hrdí, že vám můžeme představit něco nového pro vás: blog!

O čem bude?

Po desetiletích zkušeností ve světě pořádání kulturních akcí jsme se toho hodně naučili. Naučili jsme se hodně o pódiích, bezpečnosti… Naučili jsme se také o lidech a událostech, protože naše pódia hodně cestovala. A učíme se dodnes. Proto jsme si řekli, že se s vámi podělíme o naši vášeň a zkušenosti s pořádáním kulturních akcí, o události a koncerty, na které jsme hrdí, že jsme jejich součástí, a o mnoho věcí, které se každý den učíme v terénu.

Prostřednictvím článků, exkluzivních fotografií z dění v zákulisí a videí se s vámi podělíme o to, jaké to je být součástí týmu Koncertservis.

O čem budeme psát?

Pokusíme se probrat všechny aspekty kulturních akcí toho, co děláme.

Doufáme, že se dozvíte mnoho informací o tom, co a jak děláme, od instalace a sestavení pódia až po jeho bezpečnost a údržbu.

Celkově se budeme podrobně věnovat nejméně deseti tématům. Jak postavit mobilní pódium? Jak propagovat svou akci? Doufáme, že všechny tyto odpovědi najdete v tomto blogu.

Sleduj nás na
Visit our FacebookVisit our YouTube channel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram