Naše služby

Náš cíl je dát vašim událostem tu správnou technickou podporu a zvýraznit jejich jedinečný charakter. Spolehněte se na nás jako na svého partnera v oblasti technického zabezpečení kulturních a společenských akcí. Kontaktujte nás dnes a dejte svým projektům nový rozměr.

Profesionální Tým

Naši technici jsou zkušení profesionálové s bohatými zkušenostmi z mnoha úspěšně dokončených projektů. Jsou připraveni zajistit plynulý průběh vašich událostí.

Pódia a Ground Supporty

Pro vaše vystoupení a prezentace nabízíme pódia a ground supporty, které jsou stabilní, pevné a vhodné pro různé typy akcí. S našimi pódiy se stanete centrem pozornosti

Zvukové Systémy

Zajistíme vám kvalitní zvukové systémy, které dodají vašim akcím zvukovou kulisu na nejvyšší úrovni. Od menších prezentací po masivní koncerty, naše zvukové řešení poskytne čistý a silný zvuk pro všechny typy událostí.

Vlastní Kamionová Doprava

S naším vlastním vozovým parkem jsme schopni efektivně doručit techniku na místo konání události. To znamená, že vaše akce bude mít špičkovou techniku načas a v bezpečí.

Světelné Efekty

Naše moderní světelné systémy přivedou vaši událost k životu. Světelné efekty, laserové show a speciální osvětlení budou tvořit nezapomenutelnou atmosféru pro diváky.
Sleduj nás na
Visit our FacebookVisit our YouTube channel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram