Technické zabezpečení akcí

Od malých akcích po velkolepých koncertů a festivalů
Technické zajištění růzých událostí, včetně eventů, kulturních a společenských akcí, večírků, televizního natáčení, streamování, videa a dalších.
Nezávazná poptávka

Naše služby pro vás

Sháníte technické vybavení pro svou akci, klub či diskotéku? Potřebujete kvalitní ozvučení, osvětlení či velkoplošnou videoprojekci pro kulturní událost, sportovní akci či odborný seminář?
Pak neváhejte! Jsme tu pro vás. S naším týmem profesionálů zajistíme technické zázemí vaší akce přesně podle vašich požadavků a představ. Naše bohaté zkušenosti s technickým zajištěním koncertů českých celebrit a nezapomenutelných festivalů potvrzují naši výjimečnou profesionalitu.
Nabízíme kompletní řešení pro vaše události včetně pronájmu ozvučení, osvětlení a videoprojekce. Bez ohledu na to, zda se jedná o jednorázovou akci nebo dlouhodobý pronájem pro kluby a diskotéky. Zajišťujeme mobilní podia, ground support a zastřešení pro venkovní akce. S námi budete mít jistotu, že vaše akce bude oslnivá a nezapomenutelná.

Akce a události

Máme pevně v malíku.

Světla, zvuk, pódia a ground support!

Televizní natáčení

Máme potřebné zkušenosti.

Bohatá technika a především zkušenosti potřebné k televiznímu natáčení.

Živé streamy a video produkce

Máme to správné vybavení.

Chcete natočit úžasný videoklip? Streamovat?
Sleduj nás na
Visit our FacebookVisit our YouTube channel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram